top of page

Dobre wzornictwo w korzystnej cenie

Gdy podczas egzaminów w ASP Warszawa zapytano mnie czemu akurat wybrałem wydział wzornictwa przemysłowego, a nie inny, odpowiedziałem, że pragnę aby moje obiekty trafiły do dużego grona odbiorców, którzy je sprawdzą i będą mieli do nich osobisty stosunek. A ja będę miał wpływ na zachowania użytkowników – zaprogramuję kawałek ich życia.


Zostałem designerem.

Zaprojektowałem setki produktów, wyprodukowanych w tysiącach egzemplarzy dla największych producentów meblowych w Polsce, sprzedawanych na rynkach całego świata. Kiedy zacząłem dostawać zlecenia od firm handlowych, powstała potrzeba stworzenia zaplecza produkcyjnego.

Początkowo część produkcji odbywała się w Azji, ale wiele podzespołów zaczęliśmy produkować w Polsce, co zagwarantowało wysoką jakość, oryginalność i krótszy czas wdrożenia do produkcji i sprzedaży.Tak powstała firma Arta, która w krótkim czasie zaoferowała kompletny produkt produkowany całkowicie w Polsce. Następstwem tego było powstanie brandu Charazac.com nawiązującego do nazwiska przodków, pochodzących z Francji. Wszystkie produkty charazac.com są zaprojektowane profesjonalnie, odpowiadają kryteriom ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania z maksymalnym wykorzystaniem w produkcji lokalnych komponentów (mały ślad węglowy) z dbałością o recykling. Korzystana cena uwzględnia opłaty i podatki, z których finansowane są sektory publiczne.
bottom of page